معرفی جک T6، پیکاپ تازه وارد کرمان موتور

ویژگی ها و امکانات

طراحی نسل 6 با بدنه پهن 1830 میلی متری این اطمینان را می دهد که احتمالا می توانید سواری نرم و راحتی داشته باشید. بنا به اعلام سایت رسمی جک،بیش از 50 سال تجربه تکنولوژی در طراحی شاسی به کار رفته است که باعث می شود فریسون پیک آپ رانندگی مطمئن و پایداری را ارائه دهد. استفاده از سیستم دو جناغی در تعلیق فریسون، در هندلینگ و راحتی اتومبیل تاثیر به سزایی دارد. اندازه تایر 245/75R17 می باشد که قابلیت چسبندگی بیشتر، حمل بار بیشتر و قابلیت های خارج جاده ای بیشتری به آن خواهد بخشید.

جک T6

وتور جک نویستار (JAC-Navistar) قدرتمند است. در حجم های 2 و 2.8 لیتری به همراه گیربکس 6 سرعته عرضه می شود که مصرف سوخت را بهینه می سازد. دیسک ترمزهای 319 میلی متری فریسون کمتر داغ می شوند و عملکرد سیستم ترمز را بهبود می بخشد.

جک T6

به لطف آخرین سیستم شرکت بوش، قدرت ترمزهای عقب و جلو به صورت real time اعمال می شود که در مواقع اضطراری، پایداری اتومبیل را حفظ خواهند کرد.

طراحی ظاهری

جک می گوید ظاهر جذاب این مدل جدید، فریسون را در کلاس خود متمایز می کند. طراحی سدان مانند، راحتی را برای راننده به ارمغان می آورد و تکنولوژی پیشرفته وعده تجربه رانندگی بهتری را می دهد.

با توجه به ویژگی های این پیک آپ جدید، به نظر می آید که می تواند نیاز خریداران را برآورده کرده و در بازار جایی برای خود پیدا کند.

jac T6

Jac t6

مشخصات فنی جک T6

 

کرمان موتور

جک

T6

پیکاپ

مشخصات فنی