نگاهی دقیق به کراس اوور جک S3 کرمان موتور

مصرف سوخت بالای خودروهای شاسی بلند و ابعاد بزرگ این خودروها به جز مشکلاتی که برای مالکان این دست خودروها خصوصا در شهر های بزرگ پدید آورده است، به محبوبیت هر چه بیشتر سگمنت کراس اوورها همچون جک اس3 کمک بسیاری کرده است.

در ابتدای سال 96 بود که خبرهایی از رونمایی خودروی جدید کرمان موتور که در دسته کراس اوورها قرار می گرفت، منتشر شد.این خودرو که به نوعی سایز کوچک تر جک اس5 بود، با کد S3 در نمایشگاه خودروی شیراز رونمایی، قیمت گذاری و معرفی شد.

جک اس 3 -S3
به بهانه آغاز طرح فروش نقد و اقساط این کراس اوور از سوی کرمان موتور در سال جاری، تصمیم گرفتیم تا در مقاله ای به بررسی این خودرو از نظر فنی بپردازیم.
جک اس3 در سال 2014 برای نخستین بار وارد بازار شد و با آپشن های نسبتا مناسب خود توانست در زمان کمی به سهم مناسبی از بازار دست یابد.اس3 که از یک موتور 1600 سی سی بهره برده است، توان تولید 107 اسب بخار قدرت و 155 نیوتن متر گشتاور را برای راننده فراهم می سازد که این حجم از قدرت و گشتاور با توجه به وزن 1250 کیلوگرمی اس3 شتاب خوبی را برای این خودرو به ارمغان می آورد.
در انتقال قدرت جک اس 3 از گیربکس CVT استفاده کرده است که تعویض دنده های نرم و روان را در هنگام رانندگی فراهم می کند و تا حدودی در کنترل مصرف سوخت هم تاثیر گذار است.

جک اس 3- جک S3

جک S3 دارای دو کیسه‌ی هوا برای سرنشینان جلو است. این خودرو با سیستم ارزشمند کنترل الکترونیک پایداری (ESP) ارائه می‌شود که در اکثر محصولات این رده‌ی قیمتی، دیده نمی‌شود. فناوری جلوگیری از حرکت خودرو در شیب (HSA) در کنار ترمز ضد قفل (ABS)، نیروی کمکی ترمز (BA)، تقسیم الکترونیک ترمز (EBD)، کنترل کشش (TCS)؛ مجموعه‌ی نسبتا کاملی برای جک S3 تشکیل می‌دهد.
از دیگر امکانات این کراس اوور در بخش راهی می توان به سانروف، رینگ 16 اینچ آلومینیوم، کامپیوتر سفری، تهویه متبوع، صندلی چرمی و سنسور پارک اشاره کرد.

این خودرو از ابتدای اردیبهشت با طرح های متنوع به سبد فروش کرمان موتور افزوده شده است. برای اطلاع از جزییات طرح های فروش و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

 

کرمان موتور

جک S3

کراس اوور