اکسنت 2017

اکسنت 2017

اکسنت 2017

مدرن و جوان پسند

در دنياي امروز، جلب توجه مشتريان به راحتي امكان پذير نيست، هيونداي اكسنت با ظاهري مدرن ، جوان پسند و اسپورت كه حاصل زبان طراحي منحصر به فرد هيوندايي است ، چشمانتان را به خود جلب خواهد كرد. طراحي پويا و منحصر به فرد،دقت در همه جزييات، عملكرد ويژه نتيجه بهره مندي از فرآيند مهندسي كارا، چرخ ها دارای رینگ 16 اینچ آلومینومی با طراحی جدید، چراغ های جلو مجهز به مه شکن با شعاع دید گسترده که هنگام مه، دید راننده را حفظ می کند. سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک امکان تنظیم دما را برای آسایش هر چه بیشتر فراهم می نماید. خودروی اکسنت مجهز به سیستم پخش Mp3 با صفحه نمایش 7 اینچ می باشد همراه با ورودی AUXو USB و 6 بلندگو.سیستم کنترل پایداری الکترونیکی وضعیت خودرو را در هنگام چرخش فرمان به منظور اعمال نیروی ترمز به هریک از چرخ ها جهت حفظ پایداری خودرو بررسی می نماید.کنترل پایداری خودرو در سطوح لغزنده به همراه سفت شدن فرمان که موجب افزایش پایداری خودرو می گردد.سنسورهای موجود روی سپرهای عقب با ایجاد آلارم در هنگام نزدیک شدن به موانع از برخورد با آنها جلوگیری کرده و با ایمنی بیشتری می توان پارک نمود.اکسنت دارای 6 ایربگ می باشد. سنسورهای موجود روی سپرهای عقب با ایجاد آلارم در هنگام نزدیک شدن به موانع از برخورد با آنها جلوگیری کرده و با ایمنی بیشتری می توان پارک نمود. گیربکس 4 سرعته اتوماتیک، موتور 1.6 لیتری و استارت دکمه ای از دیگر امکانات اکسنت می باشد.

صندلي هاي اكسنت بيشترين راحتي را در ميان رقبا خود دارد تا حتی طولانی ترين سفرها را براي شما راحت كند و از آنجا که صداي باد می تواند در لذت بردن شما هنگام رانندگی با سرعت ثابت اثر بگذارد ،عايق صدا در كل خودرو بهينه سازي شده است. هنگامي كه شما فرمان اكسنت را بدست مي گيريد متوجه يك موتور با گشتاور مناسب مي شويد .اين خودرو به همراه طيف وسيعي از تجهيزات ايمني، الهام بخش يك رانندگي با لذت مي باشد.  

هيونداي اكسنت به همان اندازه كه در ظاهر جذاب است درويژگي هاي فني نيز حرف هاي بسياري براي گفتن دارد.يك موتور 1.6 ليتري كه شما را به حداكثر سرعت 190 كليومتر بر ساعت مي رساند و در عين حال با مصرف سوختي كمتر از تصورات.

1591 حجم موتور (سی سی)
VVT نوع موتور
یورو 6 استاندارد آلایندگی
4 سیلندر خطی، 16 سوپاپ تعداد سیلندر، سوپاپها و آرایش میل سوپاپ
122 اسب بخار در 6300 دور در دقیقه حداکثر قدرت (HP/RPM)
155 نیوتن در 4200 دور در دقیقه حداکثر گشتاور (NM/RPM)
4 سرعته اتوماتیک جعبه دنده
43 حجم مخزن سوخت (لیتر)
190 حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت)
جلو: مک فرسون عقب: CTBA سییتم تعلیق
جلو و عقب دیسکی سییتم ترمز
R16 195/50 مشخصات چرخها
4370 طول خودرو (میلی متر)
1700 عرض خودرو (میلی متر)
1457 ارتفاع خودرو (میلی متر)
2570 فاصله دو محور (میلی متر)
1070 وزن خالص (کیلوگرم)
سان روف، 6 کیسه هوا، سنسور نور،ایربگ راننده و سرنشین جلو، جانبی، پرده ای، کامپیوتر سفری، کنترل فشار باد چرخ ها TPMS، دوربین دید عقب، ترمز ABS، صفحه نمایش 7 اینچ، سیستم کنترل پایداری ESC، بلوتوث، سیستم مدیریت پایداری VSM، تهویه مطبوع اتوماتیک، استارت دکمه ای، رهیاب ماهواره ای و ...  تجهیزات و امکانات