سوناتا 2017

سوناتا 2017

سوناتا 2017

زیبا و قدرتمند

وقار، پویایی و ظرافت رانندگی جنبه های مختلفی دارد. مهندسی خودروی سوناتا به منظور افزایش حداکثری در هریک از پارامترهای تاثیر گذار بر رانندگی صورت گرفته است. مدل کنونی سوناتا ارتقا یافته فلسفه نسل پیشین آن است. سوناتای جدید تعریفی نوین از خودروهای سدان می باشد. چراغ های جلو زنون
چراغ های زنون مسیر را با نور زیاد روشن کرده و طراحی ظریف آن با شخصیت خودرو همخوانی کامل دارد

چراغ های مه شکن
طراحی به روز شده چراغ های مه شکن به پویایی نمای خودرو می افزاید. این چراغها علاوه بر زیبایی، در جاده های مه آلود دید شما را افزایش می دهد.

خروجی دوگانه اگزوز
طراحی خروجی های اگزوز به نحوی است که حس زیبایی و قدرت را القا می کند.

رکاب ها
از مشخصه های خودروهای لوکس وجود رکاب هاست که خودرو را از خراشیدگی و رد کفش محافظت می کند.

چراغ ترمز سوم
این چراغ در راستای دید رانندگان پشت شما قرار گرفته تا در زمان ترمز برای رعایت فاصله مناسب هشدار دهد.

سنسور باران و برف پاکن
این سنسور به طور خودکار با توجه به میزان بارش، سرعت برف پاکن را تنظیم می کند.

کلید هوشمند
هر زمان که به خودرو نزدیک شوید سوناتا کلید هوشمند شما را به منظور باز کردن قفل درها تشخیص می دهد، شما تنها لازم است دکمه روی دستگیره را فشار دهید.

سقف پانوراما
چه چیزی بهتر از باز کردن سقف پانوراما در یک روز خوب آفتابی!؟ سقف پانوراما اجازه می دهد نور از آن عبور کرده و فضای فوق العاده ای در خودرو ایجاد شود.

گرمکن صندلی های جلو و عقب
صندلی های جلو مجهز به گرمکن سه حالته و صندلی های عقب نیز مجهز به گرمکن هستند

سردکن صندلی جلو
سیستم تهویه صندلی های جلو ارتقا یافته بطوری که 5.5 درصد از قبل خنک تر می باشند

خروجی تهویه مطبوع سرنشینان عقب
سرنشینان صندلی های عقب نیز با این سیستم از هوای مطبوع بهره مند میشوند

سیستم ضد بخار
این سیستم بطور خودکار بخار شیشه جلو را تشخیص داده و به سرعت آن را از بین می برد

فرمان مجهز به گرمکن
فرمان چرمی علاوه بر حس اطمینان، در روزهای سرد دستان شما را گرم نگه خواهند داشت

سیستم حافظه یکپارچه (IMS)
این سیستم موقعیت صندلی راننده و آینه های جانبی را ذخیره می کند. زمانی که دو نفر از یک خودرو استفاده می کنند می توانند با فشردن یک کلید به تنظیمات دلخواه ذخیره شده صندلی و آینه خود دست پیدا کنند.

ترمز پارک برقی (EPB)
با یک کلید می توانید ترمز پارک را فعال یا غیرفعال نمایید.

تنظیم خودکار زاویه چراغ ها (SBL)
این سیستم با روشن کردن نقاط کور در هنگام گردش دید بهتری را برای شما فراهم می کند.

کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)
کنترل پایداری الکترونیکی به صورت پیوسته حرکت فرمان را در مقایسه با حرکت گردشی چرخ ها کنترل کرده و موتور، سیستم ترمز و فرمان را در ترمزهای ناگهانی کنترل می نماید. این سیستم با انتقال نیروی ترمز به طور مستقل به هر یک از چرخ ها امکان کنترل بهتر خودرو و عدم لغزش آن را در پیچ ها فراهم می کند.

کنترل ایستایی در سربالایی (HAC)
این سیستم آسایش بیشتری را برای راننده فراهم میکند و نگرانی حرکت ناخواسته خودرو به عقب در سربالایی ها را از بین می برد.

شناسایی نقاط کور (BSD)
این فناوری خودروهایی که در نقاط کور بین آینه وسط و آینه های جانبی قرار می گیرند را شناسایی می نماید. همچنین در صورت نزدیک شدن خودرویی با سرعت بالا از عقب به شما هشدار خواهد داد.

کروز کنترل
سیستم کروز کنترل به شما اجازه میدهد با سرعتی ثابت حرکت نمایید. این قابلیت در سفرهای طولانی بسیار کارآمد است، زیرا علاوه بر حفظ سرعت میتوانید هم در مصرف سوخت صرفه جوبی کرده و هم بیشتر استراحت کنید.

6 ایربگ
کیسه های هوای راننده و سرنشین جلو در تصادفات از روبرو آسیب به سر و گردن سرنشینان جلو را کاهش خواهد داد. کیسه های هوای جانبی جلو سینه و لگن سرنشینان را مورد محافظت قرار می دهد. کیسه های هوای پرده ای جلو و عقب در تصادفات از کنار، حفاظت از سرنشینان را افزایش خواهد داد.

 

سوناتا

2017

کنترل پایداری الکترونیکی

شناسایی نقاط کور

سیستم حافظه یکپارچه

کرمان موتور

2359 حجم موتور (سی سی)
انژکتوری پاشش چندنقطه ای نوع موتور
یورو 5 استاندارد آلایندگی
4 سیلندر خطی، 16 سوپاپ تعداد سیلندر، سوپاپها و آرایش میل سوپاپ
171 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه حداکثر قدرت (HP/RPM)
22.6 نیوتن در 4000 دور در دقیقه حداکثر گشتاور (NM/RPM)
6 سرعته اتوماتیک جعبه دنده
70 حجم مخزن سوخت (لیتر)
205 حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت)
جلو: مک فرسون عقب: مولتی لینک سییتم تعلیق
جلو:دیسکی خنک شونده عقب: دیسکی سییتم ترمز
R18 235/45 مشخصات چرخها
4855 طول خودرو (میلی متر)
1865 عرض خودرو (میلی متر)
1475 ارتفاع خودرو (میلی متر)
2805 فاصله دو محور (میلی متر)
1586 وزن خالص (کیلوگرم)
کیسه هوای سرنشینان جلو – کیسه هوای پرده ای برای سرنشینان جلو و عقب – کیسه هوای جانبی برای سرنشینان جلو جهت حفظ قفسه سنیه و لگن – مجموعاً 10 کیسه هوا-سیستم توزیع الکتریکی ترمز ESC – ترمز ضد قفل ABS – سیستم کنترل خودرو در سربالایی HAC – سیستم کنترل پایداری ESP-قابلیت پخش MP3 – بلوتوث – ورودی AUX‌ و USB – سیستم صوتی Infinity – ساب ووفر رینگ آلومینیومی 16 اینچی به صورت استاندارد و 17 و یا 18 اینچی به صورت سفارشی – سیستم تشخیص نقطه کور BSD – سیستم روشن شدن سمت جاده در هنگام پیچ SBL – سنسور پارک در جلو و عقب – سیستم هوشمند باز شدن درب صندوق عقب (با در دست داشتن کلید و ایستادن به مدت 3 ثانیه در کنار صندوق عقب،‌درب صندوق به صورت خودکار باز می شود) – ترمز الکترونیکی پارک EPB – دکمه استارت – آینه میانی الکتروکرومیک ECM – حداکثر 5 گرمکن برای صندلی ها و دو سرد کن برای صندلی های جلو به صورت سفارشی – کلید هوشمند (سیستم ورود بدون کلید) – سیستم خودکار از بین برنده بخار شیشه جلو – سنسور باران – سیستم تغییر شرایط رانندگی به سه حالت Normal، Sport و Eco – استفاده از بدنه مقاوم در برابر ضربه AHSS – غربیلک فرمان الکتریکی MDPS – سیستم کاهش صدا در داخل کابین NVH – خروجی سیستم تهویه مطبوع برای سرنشینان عقب – سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو – صفحه نمایش 4.2 اینچی TFT بین کیلومتر شمار و دورشمار – روکش چرمی غربیلک فرمان به همراه گرمکن – سیستم ذخیره تنظیمات صندلی راننده IMS – پرده شیشه عقب به صورت برقی – پرده شیشه های عقب به صورت دستی – کروز کنترل – چراغ های زیر آینه های کناری برای خوش آمدگویی – چراغ های HID‌در جلو – شیفتر تعویض دنده پشت فرمان – رادار – سقف پانوراما – آینه های جانبی تاشو برقی – دوربین عقب – چراغ مخصوص روز– 8 بلندگو تجهیزات و امکانات